Haftanın Konusu: Ulusoy devri bitiyor!

Geçtiğimiz haftanın konusunu duayen üyemiz okan tansu açmıştı. "Ulusoy devri bitiyor!" isimlu topiğinde okan tansu, Ulusoy federasyonun Fenerbahçe karşıtı icraatlarını sıraladı ve Fenerbahçe`nin Ulusoy`la mücadelesini zaferle noktalayacağını söyledi. Okan tansu`nun topiğe attığı ilk post şöyle: "Ilk iktidara geldiginde, icraatlariyla tum Fenerbahce`lilerin tepkisini cekmisti. Tum ser cephesi, bizi suclu ilan ederek kendisine destek olmustu. Ne de olsa isler tikirindaydi. Kafasina tas atilan teknik direktorumuz icin NE YANI MAGNUM ILE MI ATES EDILMIS gibi turk spor tarihine kara leke olarak gecen bir demece imza atan futbolun patronu, turk spor tarihine inanilmaz, inanilmasi imkansiz hatali icraatlariyla ismini yazdirmisti. Sonra isler ayyuka cikinca ve de secim sonrasi kendisine destek olan Mesuth bey ve 6S takim posterinde yer alacak kadar tarafli Mehmet Agar, siyasi guclerini kaybedince bir sureligine nadasa birakti kendini. Sonra yeniden kabus gibi coktu Turk futbolunun uzerine. Anlasilmaz icraatlarina Isvicre ile yapilan macta yasanan skandal eklendi.


Tum bu kotu, adaletsiz, keyfi yonetimine isyan eden, hak arayan tek camia vardi hep, onun rant kapisindan beslenmeyen, ona bayrak acan tek bir camia ve kulup. O ise bu durumu hep piskinlikle baskanimizin sahsi problemi gibi gostermeye, kulubumuzden rant saglayamadiklari icin muhalefet edenleri yanina toplayip aklinca bize goz dagi vermeye calisarak karsiladi.


Simdi deniz bitti. Bagimsiz yargi karar verecek. Umuyoruz ki hak, adalet yerini bulacak. Haksizliga isyan eden, bayrak acan Fenerbahce`miz rahata erecek, daha once oldugu gibi sanli serefli tarihi yara almadan, kervanini yurutmeye devam edecek.


Ne olursa olsun, buyuk camiamiz unutmayacak unutturmayacak."


Topiğe mesaj atan taraftarlarımız daha önce de gideceği yolunda söylentiler çıkan Ulusoy`un bu sefer gideceğine inandıklarını yazdılar. Taraftarbarımızın bu inancı mutluluk ve neşe içeren mesajlarına yol açtı. Bazı taraftarlarımız bu kutlamaların erken olduğunu ve temkinli olmak gerektiğini yazdılar. Ulusoy Kodese sözünün slogan haline getirildiği bu topiğe atılan önemli mesajlar şöyle:


Regent: Allah tan bakan bizden degil eger oyle olsa bu sefer Fenerbahceli bakan ben oldugum surece onlari sampiyon yapmayacagimi biliyor o yuzden benim hakkimda boyle asilsiz iddialar yapiyor derdi bu herif tabbi medyada bunlari aciklayamaz ancak kendi cevresinde ki canak yalayicilara soylerdi.


Segregate: hamsiler dün tribünde posterini asmışlar...


curas: Ne güzel bir başlık. Bu kadar insanın ahını aldı, umarım yanına kalmaz.


gecekor: bu kadar insanın nefretini kazanmış bir insan şaibe şike yolsuzluk soysuzluk ne ararsan bunda devlet bakanı çıkıp göreve gelmesin diyor adam göreve geliyor çıt çıkmıyor bakandan...


adam için kanun çıktı be... allahım tez zamanda al şu herifi başımızdan...


fenerli80: Insallah biter ve bir dahada böylesi gelmez. Böylece Futbolumuzdaki pislikler azalmaya baslar ve hep beraber Temiz bir Lig görürüz. Futbolumuzda ilerlemeye baslar.


fankisi: seçim kararı alınırsa birdaha şu anki yasaya göre aday olma ihtimali yok .bu sefer geri dönüşsüz kurtulacağız İNŞAALLAH.


synergi: ulusoy efendi, senin için sonun başlangıcı başladı, bu son bizim için çok mutlu olucak ama senin için çok acı, gözyaşlarımızın hesabını vericeksin, sen kul hakkı aldın bu dünyada... bu dünyada yırtsan bile hesap vermekten öbür tarafta vericeksin bize yaptıklarının hesabını , 30 milyon hakkını helal etmiycek sana...


oric: kodese kodese Ulusoy kodese !


cross2005: ya adam futbolun yaksından yada enazından fenerbahçemizin yakasından düşsünde nereye giderse gitsin...umarım son olur..bir daha kapıdan çık bacadan geri gir taktiği yapmaz


Kallesin: çok umutlanmamak lazım, arkasında öyle bir medya desteği varki, inanın herşey olabilir. adam mafyayla hükümet bile devirebilir. bugün lig t akşam gazetesi öyle bir sporda siyaset haberleri yaptılarki utanmasalar acımamızı isteyecekler ulusoya. adam suclu, hapis cezası alacak kimsenin bu konu hakkında konuştuğu yok.


bakanın da seyrantepe konusunda ki tutumu al birini vur ötekine gibi bir durum oluşturuyor. ve bir birini ısırmayacak iki hayvan aklıma geliyor hemen.


semihsession: Allahim insallah hakettigini bulur ve hapis cezasina carptilir...


Kingwillhelm: Yazık benim Türkiyeme arkadaşlar bu adamın yaptıkları o kadar aşikar olmasına rağmen Bakan Şahin olmasa ve bu kadar üzerine gidilmese bu adamın yaptıkları yanına kar kalacak. işin kötü yanı bu adam yine bir yerlerden birilerini araya sokar yien kurtulur diye korkuyorum. Yıllarca boş yere o koltukta oturdu yıllarca aşikar bir tavırla gs`yi şampiyon yaptı. Artık git ulusoy bu Türk Sporuna açtığın derin yaraları kapatmak için en az 20 yıla ihtiyacımız var.


avacado: Yeniden seçilmemesi kadar yargılanıp işlediği suçların cezasını çekmesi de önemli.


Topiğe ulaşmak için tıklayınız06.11.2006
Antu.com Forum Haberleri

25.02.2012:Antu Forum
Bu Sertlik Yakışmadı...
26.10.2008:Antu Forum
Antu.com Forumları kısa bir süre...
26.11.2007:Antu Forum
Efsanelerin İmzaladığı Telefonla...
31.10.2007:Antu Forum
mehhuas_80: Euro League - Grupta...
04.04.2007:Antu Forum
Duayen Üyelerimizden Gurur Veric...
23.03.2007:Antu Forum
Haftanın Konusu: Lig Tv Dosyası ...
23.03.2007:Antu Forum
Haftanın Konusu: Lig Tv Dosyası ...
15.12.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: "Lig TV Dosyası...
13.11.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: "İlahi Adalet"...
06.11.2006:Antu Forum
"Kaptanım Seninle Gurur Duyuyoru...
06.11.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: Ulusoy devri bi...
01.11.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu...
12.09.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: "Çıplak Kral ve...
05.09.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: "Müşteri mi, Ta...
29.08.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: İletişim – Stra...
22.08.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: İletişim – Stra...
21.08.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: "Avrupa’da Başa...
20.08.2006:Antu Forum
Alex`in insanustu istatistigi !!...
16.08.2006:Antu Forum
Haftanın Konusu: "Taraftar-Seyir...


antu com ios app


Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2022 Antu.com