Semih Özsoy`dan Açıklamalar - Antu.com

 

Semih Özsoy`dan Açıklamalar
Başkan Vekilimiz Semih Özsoy, Antalyaspor ile sahamızda oynadığımız karşılaşmanın ardından basın mensuplarına gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’un açıklamalarından derlediklerimiz şu şekilde:

“Kötü bir sezondu. Başkanımızın tabiriyle ‘kabus gibi’ bir sezon. Bizim için gerçekten sıkıntılıydı. Kısmen inişli çıkışlıydı ama bazen de hakikaten inişliydi. Kötü bir sezondu. Mutlaka hatalar yapılmıştır. Bunların sonuçları olarak da buraya kadar geldik. Önemli olan hatalardan ders çıkarabilmek. Sonra Ersun Hoca ile birlikte bir düzeliş var. Sezona kısmen daha iyi bitirdiğimiz pozisyon var ama siz de takdir edersiniz ki bizim camiamız hiçbir zaman bunlara layık değildir. Hiçbir zaman da kabul etmez. Bunun bilincindeyiz. Bunu nasıl düzeltebiliriz diye yarın sabahtan itibaren ne yapabiliriz diye konuştuklarımızı, değerlendirdiklerimizi aksiyona geçirme durumundayız. Kabul ediyoruz ki çok zor bir sezondu.”

“Şampiyonluk için elimizden gelen bütün mücadelenin sözünü veriyoruz. Fenerbahçe camiası şampiyonluklara alışık ve layıktır. Şampiyon olduğumuz günün ertesi günü de yeni şampiyonluklar için söz istenir. Şarkılar o yönde söylenir. Dolayısıyla hakları şampiyonluk. Bizim de en büyük amacımız şampiyonluk olacak.”

“İsim isim değerlendirme durumunda değiliz. Ama tabii ki görüşmeler ve düşünceler var. Sezon içerisinde de yapılan planlamalar vardı. Dolayısıyla şimdi aksiyon zamanı ve en kısa zamanda harekete geçeceğiz.”

“Hassas bir konu ve sorduğunuz için teşekkür ederim. Esasında gündemi oluşturuyor fakat bu 12. Kumpas davası. Esas olan ise, Yargıtay’daki ana dava. Onun bir an önce sonuçlandırılarak adının konması, tüm bu davaların bir anlamının olmasını teşkil eder. 12.’si ve biz de mutlaka orada olacağız. Daha önce de olduğumuz gibi. Öteki davada müşteki olarak Fenerbahçe gözükmemesine rağmen hepsine gittiğimiz gibi buna da gideceğiz. Ama tekrar söylüyorum ki ana dava Yargıtay’daki davadır. Bir an önce lehimize sonuçlandığında biz de haklarımızı koruyabilmek için daha somut adımlar atabiliriz. Bütün bir hafta sürecek. Zannederim Cuma günü de Çağlayan’a gelecek. Çok daha kalabalık ve çok daha organize bir şekilde orada da olacağız. Başkanımızla ve bütün yöneticilerimizle şimdiye kadar takip ettiğimiz gibi bu davayı takip edeceğiz.”

“Bizim söylediklerimizde bir istikrar ve devamlılık vardır. Hesaplı kitaplı konuşmayız. Biz ne demek istediğimizi bütün sezon boyunca söyledik. Sezonun bizim için kötü olduğu kadar lig olarak da çirkin ve güzel olmadığını söyledik. Onun sonuçlarını da gördük. Belki de ilk defa saha dışı olaylarının saha içi olaylarından daha çok konuşuldu. Umarım 1 Haziran’daki seçim bir milat olur. Bir başlangıç olur. Eski zihniyetin bir daha gelmemek üzere gönderilmesi olur. Dolayısıyla bizim açımızdan iyi bir lig ve iyi bir sezon olmadı.”

“Bizim kişilerle ve takımlarla hiçbir zaman davamız olmamıştır. Fikirlerle olmuştur. Biz, şampiyonluğu kovalayan Türkiye’nin en büyük kulübüyüz. Dolayısıyla burada bir takım bazında konuşmamak lazım. Bizim söylediğimiz, mücadele ettiğine inanan ve saha içi-saha dışı olaylarıyla değil; durumu ile konumu ne olursa olsun ister küme düşsün ister 5., 10. olsun hakkıyla, emeğiyle, namusuyla, şerefiyle çalışan ve kovalayan her takım bunu hak etmiştir. Buna inanan her takım da benim tebriğimden kendine pay çıkartabilir.”

“Lig sonuçlandı ve bitti. Küme düşenler de belli oldu. Bugün biz de tamamladık. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde önlü arkalı değerlendirebiliriz. Hatta bir televizyon programında bunların hepsini konuşabiliriz. Bizim maçımızdan sonra başka maçı değerlendirmek çok şık olmaz. Rahatlıkla söyleyebilirim ki dediğimiz her şey çıktı. Şantajla; elimizde şunlar var, konuşacağız, açıklayacağız hatta bir ara beni mahkemeye vereceklerdi. Bekliyorum hala kimsenin verdiği yok. Bu söylemlerle bir yere gelinmediğini Türk futbolu bir kez daha gördü. Dolayısıyla bize gönderme yapanlar, esasında kendilerini baksınlar. Bakalım nasıl buralara gelmişler.”

“Bunu seçim sürecinde daha Fenerbahçe Spor Kulübü seçimleri olmadan önce de söylemiştik. Bu düzenin ve sistemin yanlış olduğunu belirtmiştik. Sayın Başkanımız Ali Koç da bunu defalarca dile getirdi. Ben defalarca söyledim. Biz bu sistemin yanlış olduğunu düşünürken bunu böyle yapmamız doğru olmaz. Bizim kimseye bir teklifimiz kimseyle bir pazarlığımız kimseye de ricamız olmadı ve olamaz.”

“Göksel Başkan da mahkemeye verdiklerini söyledi. Sözde değil de özde. Çünkü gerçekten de mahkemeye vermişler. Dedikleri gibi yapmışlar. Bu yüzden kendilerini tebrik ediyorum. Nihat Özdemir de VAR kayıtlarının dışarı sızdırılmadığının garantisini vermiş. Bu soruların muhatabı, ‘bizim elimizde var. Size de gösterelim, seyrettirelim’ diyenlerdir. Onların cevap vermesi lazım.”

“Abdullah Avcı ile hiçbir görüşmemiz olmadı. Ersun Hocamız ile yolumuza devam ediyoruz. Dolayısıyla onunla ilgili diyebileceğim pek bir şey yok.”

“Hüsnü Güreli’nin görüntüleri için takdir kamuoyunun. Onunla ilgili diyenler diyor.”

“Programların ikinci perdesi Salı günü Star Tv’de yapılacak. Umduğumuzdan, takdir ettiğimizden ve beklediğimizden çok daha iyi bir noktadayız. Bu da camianın ve Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü bir kez daha gösterdi. Rakamlar her an değişiyor. Rakamlara takılmamak lazım ama umduğumuzdan çok iyi gidiyor.”

“UEFA’nın kararına ilişkin gerekli açıklamayı kendi resmi sitemiz aracılığıyla yaptık. Yeniden yapılandırma, orada büyük bir etki sağlayacak. Dolayısıyla en kısa sürede, Ziraat’in yeniden yapılanma işi etkili olabilir. O süreci hızlandırabilir ve bütün kulüpler için güzelleştirebilir. Bunu haricinde söyleyebileceklerimin hepsi de resmi sitemizde yazdıklarımızdır. Teşekkürler.”

Haber hakkındaki yorumlar;
http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=4&fID=9&kID=83614


26.05.2019

Haber Ara

Fenerbahçe 2-0 Bursaspor (Hazırlık Maçı)
Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıkları kapsamında karşılaştığı Bursaspor’u Vedat Muriqi’nin golleriyle 2-0 mağ ...

Yeni Sezon Formalarımız Satışta
Fenerbahçe’nin 2019-2020 sezonu boyunca giyeceği, adidas tarafından hazırlanan formaların tanıtımı, 18 Temmuz ...

Fikstür Belirlendi
2019-2020 Spor Toto Süper Lig Cemil Usta Sezonu fikstür çekimi gerçekleştirildi.   TFF Hasan Doğan Milli Tak ...

İdman Notları
Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri`nde sabah saatlerinde yaptığı günün ilk id ...

İdman Notları
Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri`nde akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci ...

Yeni Sezon Formalarımız Tanıtılıyor
Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımı’nın 2019 – 2020 sezonu boyunca giyeceği formalar, basına tanıtılacak. ...

Kiah Stokes ile Sözleşme Yenilendi
Yeni sezon planlaması kapsamında çalışmalarını sürdüren Kadın Basketbol şubemiz, Milli oyuncumuz Kiah Stokes i ...

Garry Rodrigues Fenerbahçemizde
Kulübümüz, Al Ittihad takımından Garry Rodrigues`i satın alma opsiyonuyla birlikte 2 yıllığına kiralık olarak ...

Boluspor 0-2 Fenerbahçe (Hazırlık maçı)
Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıkları kapsamında karşılaştığı Boluspor’u 2-0 mağlup etti.   Futbolda 2019-2 ...

Kamp Günlüğü 10.Gün
Yeni sezon hazırlıklarını Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Ya ...

Kamp Günlüğü 8.Gün
Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Yaylası Tesisleri`nde akşam ...

Kulübümüzden Mesut Özil Açıklaması
Son haftalarda ve özellikle son birkaç günde artarak gündem olan Mesut Özil iddiaları hakkında, durumu açıklığ ...

Emre Belözoğlu Kampa Katıldı
Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Yaylası Tesisleri`nde sürdüren Futbol t ...

Kamp Günlüğü 7.Gün
Yeni sezon hazırlıklarını Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Ya ...

Altay Bayındır Fenerbahçemizde
Kulübümüz, Ankaragücü forması giyen Altay Bayındır ve kulübü ile yapılan görüşmeler sonunda anlaşma sağlamıştı ...

Vedat Muriqi il 4 Yıllık Sözleşme İmzalandı
Kulübümüz Vedat Muriqi ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. 1994 doğumlu Kosovalı forvet Vedat Muriqi’nin Ülker ...

"İstanbul Özel Bir Şehir"
Fenerbahçemizin, 3 yıllığına renklerine kattığı Alman milli futbolcu Max Kruse, Futbol A Takımımızın yeni sezo ...

Vedat Muriqi Fenerbahçemizde
Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’da forma giyen Vedat Muriqi konusunda, kulübü ve kendisiyle UEFA transf ...

Nando De Colo Fenerbahçe Beko’da
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, yeni sezon kadro yapılanması çalışmaları kapsamında, Avrupa basketbolu ...

Kamp Günlüğü 4.Gün
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’nde bulunan Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sport ...
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9....1278


antu com ios app


Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com