Yeni Sponsorumuz Naturelgaz - Antu.com

 

Yeni Sponsorumuz Naturelgaz
“Temiz Enerji Temiz Çevre” sloganıyla çevreye saygılı bir şekilde ekonomiye değer katan taşımalı doğal gaz sektörünün öncülerinden Naturelgaz, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın forma sırt numara altı sponsoru oldu.

Kulübümüz ile Naturelgaz arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasının imza töreni Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu ve Naturelgaz CEO’su Hasan Tahsin Turan katıldı. Fenerbahçe Beko Takım Menajeri Cenk Renda`nın da yer aldığı törende Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Yönetim Kurulu Sorumluluğu`nun Sertaç Komsuoğlu`na verildiğini duyurdu.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan: Fenerbahçe Beko’nun Yönetim Kurulu Sorumlusu Sayın Sertaç Komsuoğlu olmuştur

Yeni iş birliği için Naturelgaz’a teşekkürlerini ileten Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, “Yeni bir iş birliği duyurusu için huzurlarınızdayız. Bu yeni iş birliğimiz için Naturelgaz’a ve CEO’su Sayın Hasan Bey’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımıza hoş geldiniz diyorum. İki senedir işbirliklerine ve ortaklıklara gösterdiğimiz yaklaşım, bakış açısı ve yerleştirmeye çalıştığımız sistem yavaş yavaş meyvelerini toplamaya başladı. Bu bağlamda; tekrar tüm iş ortaklarımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bu vesileyle önemli bir gelişmeyi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Yönetim Kurulu Sorumlusu Sayın Sertaç Komsuoğlu olmuştur. Bu onurlu görevde kendisine sonsuz başarılar diliyorum. Kulübümüzün adına da hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu: Naturelgaz’ı yanımızda görmekten dolayı çok mutluyuz

Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu, bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, şunları söyledi:

“Ekranları başında bizleri izleyen camiamıza merhaba diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Bugün FB TV ekranlarında, sizlerle kulübümüz için güzel bir haberi paylaşmak için bir aradayız. Ben öncelikle Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman’a, Naturelgaz’a, Naturelgaz CEO’su, dostumuz Hasan Tahsin Bey’e Büyük Fenerbahçe Ailemize hoş geldiniz demek istiyorum.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız ile yeni bir hikayeye başlayacağımız bu sezonda, aramıza yeni bir iş ortağı katılmasından dolayı oldukça mutluyuz. Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, elde ettiği başarılarla camiamızın ve taraftarlarımızın göğsünü kabartmış, tarihimize en büyük zaferleri armağan etmiş ve hepimiz için çok büyük bir mutluluk kaynağı olmuştur.

Takımımız, geçtiğimiz dönemde üst üste yakaladığı ve sürekliliğe oturttuğu başarılarla Türk ve Avrupa basketbol tarihine damga vurmuş, şanlı armamızı tüm dünyaya bir kez daha tanıtmıştır. Öyle ki, hocamız Obradovic’in liderliğinde camiamızın sonsuz desteği ile takımımız çıtayı yükselttiği yer itibariyle bir ‘sarı miras’ (yellow legacy) oluşturmuştur. Şimdi ise Camiamızın teveccühü ile Fenerbahçe Yönetim Kurulu’nda yer alan bizlerin yegane görevi, bu mirası layıkıyla korumak hatta daha da yücelterek nesiller boyu anlatılan bir efsane yazmaktır, yaratmaktır. Bunun için şartlarımız doğrultusunda hiç durmaksızın çalışıyoruz. Bu yolda açtığımız heyecan dolu yeni sayfada Naturelgaz’ı yanımızda görmekten dolayı çok mutluyuz.

2004 yılında kurulan NaturelGaz, Global Yatırım Holding’in iştiraki olarak faaliyet gösteriyor ve Türkiye taşımalı doğal gaz sektörünün önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor. Umuyorum ki takımımızın başarısı için çalışan bizler, partnerimiz Naturelgaz ile birlikte tarihe güzel notlar düşecek, takımımız formamızın gücü ile her maçta son saniyeye dek mücadele edecek ve taraftarlarımızın kıvanç duymasını sağlayarak, sarı mirası gelecek nesillere en güzel şekilde aktaracağız. Bu iş ortaklığının her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Naturelgaz CEO’su Hasan Tahsin Turan: Türk basketboluna destek olmaktan ve ülkemizin en önde gelen camialarından Fenerbahçe ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz

Naturelgaz CEO’su Hasan Tahsin Turan da, “Ben de öncelikle bu toplantıya ev sahipliği yapan Değerli Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu ile Genel Sekreterimiz Burak Kızılhan beye çok teşekkür ediyorum. Naturelgaz Ailesi olarak Fenerbahçe camiası ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz.

2004 yılında kurulan NaturelGaz, Global Yatırım Holding’in iştiraki olarak faaliyet gösteriyor ve Türkiye taşımalı doğal gaz sektörünün önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor. Naturelgaz olarak, Türkiye’ye yaygın tesislerimizle, doğal gaz boru hattına erişimi olmayan sanayi kuruluşları, fabrikalar, asfalt şantiyeleri, oteller ve ısınma ihtiyacı olan kamu kurumları gibi müşterilerimize Endüstriyel CNG (sıkıştırılmış doğal gaz) tedarik ediyoruz. Aynı zamanda ekonomik veya coğrafi kısıtlamalar nedeniyle doğal gaz boru hattına erişimi olmayan ilçelerdeki ve beldelerdeki yerel gaz dağıtım şirketlerine de CNG ikmali gerçekleştiriyoruz. Naturelgaz, Oto CNG istasyonları ile CNG’nin araç yakıtı olarak da tedarik edilmesini sağlıyor. Ayrıca doğal gaz kuyularından çıkan ve boru hattına olan uzaklığı sebebiyle değerlendirilemeyen doğal gazın CNG sistemleriyle boru hatlarına ulaşmasını sağlıyor.

Şirketimizin kuruluş amacı doğrultusunda, geniş hizmet ağımız, güçlü altyapımız ve dinamik kadromuzla, çevre ile dost bir enerji kaynağı olan doğal gazı daha geniş kitlelere ulaştırmak için çalışıyoruz. “Temiz Enerji Temiz Çevre” sloganımızla çevreye duyarlı bir şekilde ekonomiye değer katıyoruz.

Naturelgaz olarak, özellikle gençlere temiz çevre bilincinin yanı sıra spor sevgisini de aşılamanın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda, Türkiye’de sporun ve basketbolun gelişimine önemli katkılar sağlayan, yurtdışında da ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eden Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı sponsorluğu ile Türk basketboluna destek olmaktan ve ülkemizin en önde gelen camialarından Fenerbahçe ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Naturelgaz’ın, Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’na uğurlu gelmesini umuyor ve takımın başarılarla dolu bir sezon geçirmesini canı gönülden temenni ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından sponsorluk anlaşmasının imzaları atıldı ve fotoğraf çektirildi.

Haber hakkındaki yorumlar;
http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=4&fID=10&kID=11575


17.09.2020

Haber Ara

İdman Notları
Fenerbahçemiz, Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde y ...

Türk Telekom 81-82 Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, ING Basketbol Süper Ligi 8. hafta maçında Türk Telekom’a konuk oldu ...

İdman Notları
Fenerbahçemiz, Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde y ...

Beşiktaş 0-3 Fenerbahçe Opet
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, Misli.com Sultanlar Ligi`nin 16. hafta açılış maçında Beşiktaş’a kon ...

Barcelona 97-55 Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Turkish Airlines EuroLeague 8. hafta maçında Barcelona’ya konuk old ...

İdman Notları
Fenerbahçemiz, Süper Lig’in 9.haftasında 21 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da deplasmanda Gençlerbirliği ile ...

ATAMIZI SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ
Sonsuza dek ilke ve inkılaplarının izinde yürüyeceğimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Önderimiz Gaz ...

Fenerbahçe HDI Sigorta 3-0 Bursa Büyükşehir Belediyespor
AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 14’üncü haftasında Bursa Büyükşehir Belediyespor’u konuk eden Fenerbahçe HDI Sigor ...

Fenerbahçe Beko 90-79 Darüşşafaka Tekfen
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, ING Basketbol Süper Ligi 7. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen’i konu ...

"Basit Hatalar Yaptık"
Teknik Direktörümüz Erol Bulut, 2-0 mağlubiyetimizle sonuçlanan İttifak Holding Konyaspor maçının ardından yay ...

Fenerbahçe 0-2 İttifak Holding Konyaspor
Fenerbahçemiz, Süper Lig`in 8. haftasında İttifak Holding Konyaspor’u konuk etti. Takımımız sahadan 2-0 mağlup ...

İlk Onbirimiz
Süper Lig`in 8. haftasında İttifak Holding Konyaspor’u konuk eden Fenerbahçemiz, sahaya şu 11 ile çıkacak: ...

Fenerbahçe - İttifak Holding Konyaspor
Fenerbahçemiz, Süper Lig’in 8. hafta maçında İttifak Holding Konyaspor’u konuk ediyor. 7 Kasım Cumartesi günü ...

Fenerbahçe Beko 83-71 Khimki Moskova
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Turkish Airlines EuroLeague 7. hafta maçında Khimki Moskova’yı ağır ...

Sözde Şike Davasında Beraat Kararı Çıktı
Yargıtay 5’inci Ceza Dairesi tarafından usul eksikliği nedeniyle bozulan ve İstanbul 13`üncü Ağır Ceza Mahkeme ...

Konyaspor Maçının Hakemi Değişti
Süper Lig`in 8. haftasında 7 Kasım Cumartesi günü saat 19.00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor ...

Bilgilendirme
Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımızın oyuncularına ve teknik ekibine Covid-19 tanı testi yapılmış ...

Fenerbahçe Opet 3-0 Beylikdüzü Voleybol İhtisas
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, Misli.com Sultanlar Ligi`nin 14. haftasında Beylikdüzü Voleybol İhti ...

Fenerbahçe Öznur Kablo 110-54 Samsun Canik Belediye
Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımız, Herbalife Nutrition KBSL 8. hafta maçında Samsun Canik Beled ...

Solhan Spor 1-3 Fenerbahçe HDI Sigorta
Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, AXA Sigorta Efeler Ligi 13. hafta maçında deplasmanda Solhan ...
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12....1326


antu com ios app


Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2021 Antu.com