OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 301884592534622,07
2Medipol Başakşehir 301956523022622,07
3Fenerbahçe 301794623230602,00
4Galatasaray A.Ş. 302037683236632,10
5Atiker Konyaspor 3088143336-3321,07
6Bursaspor 30106143941-2361,20
7Malatyaspor 30108123541-6381,27
8Trabzonspor A.Ş. 301210853449461,53
9Sivasspor 30135124045-5441,47
10Kayserispor 30128104046-6441,47
11Göztepe 30128104348-5441,47
12Kasımpaşa A.Ş. 30117124648-2401,33
13Gençlerbirliği 3079143549-14301,00
14T.M. Akhisarspor 3098133949-10351,17
15Osmanlıspor 3088144450-6321,07
16Antalyaspor 3098133652-16351,17
17Alanyaspor 3095164753-6321,07
18Kardemir Karabükspor 3033242070-50120,40
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


23.04.2018 20:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeAntalyaspor4 - 1
14.04.2018 19:00Süper Lig 29. HaftaSivassporFenerbahçe1 - 2
08.04.2018 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeOsmanlıspor2 - 0
02.04.2018 20:00Süper Lig 27. HaftaKayserisporFenerbahçe0 - 5
17.03.2018 19:00Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.0 - 0
11.03.2018 16:00Süper Lig 25. HaftaMalatyasporFenerbahçe0 - 2
04.03.2018 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeT.M. Akhisarspor2 - 3
25.02.2018 19:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com