Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 171160361125392,29
2Beşiktaş A.Ş. 161051281315352,19
3Fenerbahçe 17953361422321,88
4Gençlerbirliği 164751415-1191,19
5Galatasaray A.Ş. 171133311615362,12
6Osmanlıspor 1668221165261,63
7Atiker Konyaspor 1766520173241,41
8Akhisar Belediye 175571118-7201,18
9Bursaspor 1783621192271,59
10Antalyaspor 177461920-1251,47
11Trabzonspor A.Ş. 176381421-7211,24
12Adanaspor 162591524-9110,69
13Kardemir Karabükspor 176382025-5211,24
14Kasımpaşa A.Ş. 176382125-4211,24
15Çaykur Rizespor 174491829-11160,94
16Gaziantepspor 1732121530-15110,65
17Kayserispor 1733111431-17120,71
18Alanyaspor 175392434-10181,06
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


15.01.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 17. HaftaFenerbahçeAdanaspor2 - 2
29.12.2016 20:30Ziraat Türkiye Kupası C GrubuFenerbahçeMenemen Belediyespor6 - 0
26.12.2016 20:00Spor Toto Süper Lig 16. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe0 - 3
22.12.2016 20:30Ziraat Türkiye Kupası C GrubuMenemen BelediyesporFenerbahçe0 - 1
19.12.2016 20:00Spor Toto Süper Lig 15. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği3 - 0
15.12.2016 14:15Ziraat Türkiye Kupası C GrubuAmed Sportif FaaliyetlerFenerbahçe1 - 1
12.12.2016 20:00Spor Toto Süper Lig 14. HaftaAntalyasporFenerbahçe1 - 0
08.12.2016 20:00UEFA Arupa Ligi A Grubu 6. HaftaFeyenoordFenerbahçe0 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com