OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 95311349182,00
2Bursaspor 916268-291,00
3MKE Ankaragücü 9414990131,44
4Fenerbahçe 9234610-491,00
5Galatasaray A.Ş. 961218108192,11
6Malatyaspor 933311101121,33
7Çaykur Rizespor 91531111080,89
8Erzurumspor 8125611-550,63
9Göztepe 950412111151,67
10Kayserispor 9234711-491,00
11Trabzonspor A.Ş. 841317116131,63
12Beşiktaş A.Ş. 943215123151,67
13Alanyaspor 9405613-7121,33
14Atiker Konyaspor 934215132131,44
15Antalyaspor 95131215-3161,78
16Kasımpaşa A.Ş. 960322157182,00
17Sivasspor 92431215-3101,11
18Akhisarspor 9126918-950,56
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


20.10.2018 19:00Süper Lig 9. HaftaSivassporFenerbahçe0 - 0
07.10.2018 18:00Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir0 - 0
04.10.2018 19:55UEFA Avrupa Ligi D GrubuFenerbahçeSpartak Trnava2 - 0
30.09.2018 19:00Süper Lig 7. HaftaÇaykur RizesporFenerbahçe3 - 0
24.09.2018 20:00Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.1 - 1
20.09.2018 22:00UEFA Avrupa Ligi D GrubuDinamo ZagrebFenerbahçe4 - 1
16.09.2018 20:00Süper Lig 5. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe0 - 1
01.09.2018 19:15Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeKayserispor2 - 3




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com