OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 261484442024501,92
2Aytemiz Alanyaspor 261277442519431,65
3Medipol Başakşehir 261583502525532,04
4Trabzonspor A.Ş. 261583592831532,04
5Demir Grup Sivasspor 261475472918491,88
6Göztepe 259792930-1341,36
7Beşiktaş A.Ş. 26135840328441,69
8Konyaspor 26511102133-12261,00
9Fenerbahçe 261178463412401,54
10Yukatel Denizlispor 2687112634-8311,19
11Malatyaspor 2667133840-2250,96
12Gazişehir Gaziantep 2688103641-5321,23
13Çaykur Rizespor 2574142642-16251,00
14Fraport-TAV Antalyaspor 2679102943-14301,15
15Gençlerbirliği 2677123344-11281,08
16MKE Ankaragücü 2658132345-22230,88
17Kasımpaşa A.Ş. 2675143850-12261,00
18Hes Kablo Kayserispor 2657142862-34220,85
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


14.03.2020 20:00Süper Lig 26. HaftaKonyasporFenerbahçe1 - 0
07.03.2020 20:00Süper Lig 25. HaftaFenerbahçeYukatel Denizlispor2 - 2
29.02.2020 20:00Süper Lig 24. HaftaFraport-TAV AntalyasporFenerbahçe2 - 2
23.02.2020 19:00Süper Lig 23. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 3
15.02.2020 20:00Süper Lig 22. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe2 - 1
08.02.2020 20:00Süper Lig 21. HaftaFenerbahçeAytemiz Alanyaspor1 - 1
01.02.2020 19:00Süper Lig 20. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe2 - 1
25.01.2020 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com