OMGBMAGYGAVPUANOP
1Aytemiz Alanyaspor 19946301713311,63
2Galatasaray A.Ş. 201235411724391,95
3Fenerbahçe 191234392217392,05
4Beşiktaş A.Ş. 201424472324442,20
5Demir Grup Sivasspor 195952123-2241,26
6Hes Kablo Kayserispor 1954101423-9191,00
7Trabzonspor A.Ş. 2096525232331,65
8Gazişehir Gaziantep 20983342410351,75
9Göztepe 2067729245251,25
10Hatayspor 2095629254321,60
11Fraport-TAV Antalyaspor 206862026-6261,30
12Yeni Malatyaspor 2076727261271,35
13Konyaspor 2065927270231,15
14Fatih Karagümrük 2086633294301,50
15Kasımpaşa A.Ş. 196492130-9221,16
16MKE Ankaragücü 1953112130-9180,95
17Medipol Başakşehir 206682632-6241,20
18B.B. Erzurumspor 2045111935-16170,85
19Çaykur Rizespor 206772735-8251,25
20Yukatel Denizlispor 2035121938-19140,70
21Gençlerbirliği 2054112040-20190,95
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.01.2021 19:00Süper Lig 20. HaftaDemir Grup SivassporFenerbahçe1 - 1
18.01.2021 19:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMKE Ankaragücü3 - 0
11.01.2021 16:00Süper Lig 18. HaftaB.B. ErzurumsporFenerbahçe0 - 3
07.01.2021 19:00Süper Lig 17. HaftaFenerbahçeAytemiz Alanyaspor2 - 1
04.01.2021 19:00Süper Lig 16. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe0 - 3
23.12.2020 19:00Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir4 - 1
19.12.2020 19:00Süper Lig 13. HaftaGazişehir GaziantepFenerbahçe3 - 1
12.12.2020 19:00Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeYeni Malatyaspor0 - 3




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2021 Antu.com