OMGBMAGYGAVPUANOP
1Kayserispor 211020242,00
2Medipol Başakşehir 110020233,00
3Alanyaspor 100101-100,00
4Beşiktaş A.Ş. 110021133,00
5Galatasaray A.Ş. 110031233,00
6Malatyaspor 220041363,00
7Akhisarspor 100112-100,00
8Antalyaspor 100102-200,00
9Atiker Konyaspor 110032133,00
10Bursaspor 201112-110,50
11Fenerbahçe 210122031,50
12Kasımpaşa A.Ş. 110032133,00
13Çaykur Rizespor 100123-100,00
14Erzurumspor 100123-100,00
15Göztepe 100113-200,00
16MKE Ankaragücü 100113-200,00
17Sivasspor 210123-131,50
18Trabzonspor A.Ş. 210133031,50
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


18.08.2018 21:45Süper Lig 2. HaftaMalatyasporFenerbahçe1 - 0
14.08.2018 21:00Şampiyonlar Ligi 3. Ön ElemeFenerbahçeBenfica1 - 1
11.08.2018 21:45Süper Lig 1. HaftaFenerbahçeBursaspor2 - 1
07.08.2018 22:00Şampiyonlar Ligi 3. Ön ElemeBenficaFenerbahçe1 - 0
19.05.2018 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor3 - 2
14.05.2018 20:00Süper Lig 33. HaftaKardemir KarabüksporFenerbahçe0 - 7
06.05.2018 16:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeBursaspor2 - 1
28.04.2018 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 4




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com