OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 220071663,00
2Alanyaspor 220051463,00
3Demir Grup Sivasspor 110030333,00
4Yeni Malatyaspor 110030333,00
5Yukatel Denizlispor 110020233,00
6Çaykur Rizespor 110010133,00
7Antalyaspor 110010133,00
8Beşiktaş A.Ş. 210133031,50
9MKE Ankaragücü 202011021,00
10Trabzonspor A.Ş. 101011011,00
11Konyaspor 101000011,00
12İstikbal Mob. Kayserispor 201112-110,50
13Kasımpaşa A.Ş. 201125-310,50
14Gençlerbirliği 100101-100,00
15Galatasaray A.Ş. 100102-200,00
16Medipol Başakşehir 200215-400,00
17Göztepe 200204-400,00
18Gazişehir Gaziantep 100105-500,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


24.08.2019 21:45Süper Lig 2. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe1 - 2
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com