OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 231526522725472,04
2Medipol Başakşehir 221444412120462,09
3Fenerbahçe 221282442420442,00
4Beşiktaş A.Ş. 221183412120411,86
5Kayserispor 2298530255351,59
6Sivasspor 2210483033-3341,55
7Trabzonspor A.Ş. 2289536324331,50
8Göztepe 2296735350331,50
9T.M. Akhisarspor 238693134-3301,30
10Kasımpaşa A.Ş. 228593437-3291,32
11Malatyaspor 227782428-4281,27
12Bursaspor 2376103133-2271,17
13Gençlerbirliği 226792935-6251,14
14Antalyaspor 2266102639-13241,09
15Alanyaspor 2263133443-9210,95
16Atiker Konyaspor 2356122333-10210,91
17Osmanlıspor 2254133143-12190,86
18Kardemir Karabükspor 2233161544-29120,55
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


11.02.2018 19:00Süper Lig 21. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe0 - 2
28.01.2018 19:00Süper Lig 19. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
23.12.2017 19:30Süper Lig 17. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe1 - 1
08.12.2017 20:00Süper Lig 15. HaftaBursasporFenerbahçe0 - 1
26.11.2017 19:30Süper Lig 13. HaftaAntalyasporFenerbahçe0 - 1
04.11.2017 19:30Süper Lig 11. HaftaOsmanlısporFenerbahçe1 - 1
22.10.2017 19:30Süper Lig 9. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
29.09.2017 20:00Süper Lig 7. HaftaT.M. AkhisarsporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com