OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 1283117512272,25
2Galatasaray A.Ş. 1272323149231,92
3Kasımpaşa A.Ş. 1271426197221,83
4Malatyaspor 1263319109211,75
5Antalyaspor 126241619-3201,67
6MKE Ankaragücü 1261515132191,58
7Beşiktaş A.Ş. 1253420164181,50
8Göztepe 1260615141181,50
9Atiker Konyaspor 1245317143171,42
10Trabzonspor A.Ş. 1244419181161,33
11Sivasspor 123541418-4141,17
12Bursaspor 122731011-1131,08
13Fenerbahçe 123451115-4131,08
14Akhisarspor 123361320-7121,00
15Kayserispor 123361017-7121,00
16Alanyaspor 12408618-12121,00
17Erzurumspor 122551014-4110,92
18Çaykur Rizespor 121561319-680,67
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


02.11.2018 21:00Süper Lig 11. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe2 - 2
25.10.2018 19:55UEFA Avrupa Ligi D GrubuAnderlechtFenerbahçe2 - 2
20.10.2018 19:00Süper Lig 9. HaftaSivassporFenerbahçe0 - 0
30.09.2018 19:00Süper Lig 7. HaftaÇaykur RizesporFenerbahçe3 - 0
20.09.2018 22:00UEFA Avrupa Ligi D GrubuDinamo ZagrebFenerbahçe4 - 1
16.09.2018 20:00Süper Lig 5. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe0 - 1
25.08.2018 21:45Süper Lig 3. HaftaGöztepeFenerbahçe1 - 0
18.08.2018 21:45Süper Lig 2. HaftaMalatyasporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com