OMGBMAGYGAVPUANOP
1Trabzonspor A.Ş. 261583592831532,04
2Medipol Başakşehir 261583502525532,04
3Galatasaray A.Ş. 261484442024501,92
4Demir Grup Sivasspor 261475472918491,88
5Beşiktaş A.Ş. 26135840328441,69
6Aytemiz Alanyaspor 261277442519431,65
7Fenerbahçe 261178463412401,54
8Göztepe 259792930-1341,36
9Gazişehir Gaziantep 2688103641-5321,23
10Yukatel Denizlispor 2687112634-8311,19
11Fraport-TAV Antalyaspor 2679102943-14301,15
12Gençlerbirliği 2677123344-11281,08
13Kasımpaşa A.Ş. 2675143850-12261,00
14Konyaspor 26511102133-12261,00
15Malatyaspor 2667133840-2250,96
16Çaykur Rizespor 2574142642-16251,00
17MKE Ankaragücü 2658132345-22230,88
18Hes Kablo Kayserispor 2657142862-34220,85
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


14.03.2020 20:00Süper Lig 26. HaftaKonyasporFenerbahçe1 - 0
29.02.2020 20:00Süper Lig 24. HaftaFraport-TAV AntalyasporFenerbahçe2 - 2
15.02.2020 20:00Süper Lig 22. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe2 - 1
01.02.2020 19:00Süper Lig 20. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe2 - 1
18.01.2020 20:00Süper Lig 18. HaftaGazişehir GaziantepFenerbahçe0 - 2
29.12.2019 19:00Süper Lig 17. HaftaÇaykur RizesporFenerbahçe1 - 2
15.12.2019 16:30Süper Lig 15. HaftaDemir Grup SivassporFenerbahçe3 - 1
30.11.2019 20:00Süper Lig 13. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 2




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com