OMGBMAGYGAVPUANOP
1Demir Grup Sivasspor 14932291316302,14
2Beşiktaş A.Ş. 1483322166271,93
3Trabzonspor A.Ş. 14752271512261,86
4Medipol Başakşehir 1475222148261,86
5Fenerbahçe 14743281612251,79
6Galatasaray A.Ş. 1465315114231,64
7Alanyaspor 14644241410221,57
8Malatyaspor 14554291910201,43
9Göztepe 1455416151201,43
10Yukatel Denizlispor 145361415-1181,29
11Gazişehir Gaziantep 144551824-6171,21
12Çaykur Rizespor 145271422-8171,21
13Gençlerbirliği 143562225-3141,00
14Konyaspor 143561320-7141,00
15Kasımpaşa A.Ş. 143381925-6120,86
16Antalyaspor 143381326-13120,86
17İstikbal Mob. Kayserispor 142481329-16100,71
18MKE Ankaragücü 14239928-1990,64
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


30.11.2019 20:00Süper Lig 13. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 2
24.11.2019 19:00Süper Lig 12. HaftaMalatyasporFenerbahçe0 - 0
03.11.2019 19:00Süper Lig 10. Haftaİstikbal Mob. KayserisporFenerbahçe1 - 0
20.10.2019 19:00Süper Lig 8. HaftaYukatel DenizlisporFenerbahçe1 - 2
28.09.2019 20:00Süper Lig 6. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
16.09.2019 20:00Süper Lig 4. HaftaAlanyasporFenerbahçe3 - 1
24.08.2019 21:45Süper Lig 2. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe1 - 2
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com