OMGBMAGYGAVPUANOP
1Trabzonspor A.Ş. 843117107151,88
2Alanyaspor 74211385142,00
3Medipol Başakşehir 842214104141,75
4Galatasaray A.Ş. 8341981131,63
5Demir Grup Sivasspor 833214104121,50
6Konyaspor 73311064121,71
7Fenerbahçe 73221174111,57
8Gazişehir Gaziantep 83231317-4111,38
9Antalyaspor 8323915-6111,38
10Yeni Malatyaspor 731316106101,43
11Göztepe 823377091,13
12Beşiktaş A.Ş. 82331012-291,13
13MKE Ankaragücü 8233611-591,13
14Yukatel Denizlispor 722368-281,14
15Çaykur Rizespor 7223611-581,14
16Kasımpaşa A.Ş. 7214711-471,00
17Gençlerbirliği 81341212060,75
18İstikbal Mob. Kayserispor 7034714-730,43
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


28.09.2019 20:00Süper Lig 6. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
16.09.2019 20:00Süper Lig 4. HaftaAlanyasporFenerbahçe3 - 1
24.08.2019 21:45Süper Lig 2. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe1 - 2
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com