OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 342437753342752,21
2Fenerbahçe 342194783642722,12
3Medipol Başakşehir 342266623428722,12
4Beşiktaş A.Ş. 342185693039712,09
5Trabzonspor A.Ş. 3415109635112551,62
6Göztepe 341310114950-1491,44
7Sivasspor 34147134553-8491,44
8Kasımpaşa A.Ş. 34137145758-1461,35
9Kayserispor 34128144455-11441,29
10Malatyaspor 341110133845-7431,26
11T.M. Akhisarspor 34119144453-9421,24
12Alanyaspor 34117165559-4401,18
13Bursaspor 34116174348-5391,15
14Antalyaspor 34108164059-19381,12
15Atiker Konyaspor 3499163842-4361,06
16Osmanlıspor 3489174960-11330,97
17Gençlerbirliği 3489173754-17330,97
18Kardemir Karabükspor 3433282086-66120,35
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


14.05.2018 20:00Süper Lig 33. HaftaKardemir KarabüksporFenerbahçe0 - 7
28.04.2018 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 4
14.04.2018 19:00Süper Lig 29. HaftaSivassporFenerbahçe1 - 2
02.04.2018 20:00Süper Lig 27. HaftaKayserisporFenerbahçe0 - 5
11.03.2018 16:00Süper Lig 25. HaftaMalatyasporFenerbahçe0 - 2
25.02.2018 19:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 1
11.02.2018 19:00Süper Lig 21. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe0 - 2
28.01.2018 19:00Süper Lig 19. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com