Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 322183653035712,22
2Medipol Başakşehir 3219103602733672,09
3Fenerbahçe 321796563026601,88
4Galatasaray A.Ş. 3218410603723581,81
5Antalyaspor 321571040391521,63
6Trabzonspor A.Ş. 321481037316501,56
7Akhisar Belediye 321361341392451,41
8Kasımpaşa A.Ş. 321271346451431,34
9Atiker Konyaspor 321110113940-1431,34
10Gençlerbirliği 321010123033-3401,25
11Alanyaspor 32124165261-9401,25
12Kardemir Karabükspor 32116153344-11391,22
13Osmanlıspor 32911123639-3381,19
14Kayserispor 32107154555-10371,16
15Bursaspor 32105173155-24351,09
16Çaykur Rizespor 3286184152-11300,94
17Gaziantepspor 3275202957-28260,81
18Adanaspor 3267193057-27250,78
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


22.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 32. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
07.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 30. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
26.04.2017 20:45Ziraat Türkiye Kupası Yarı FinalMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 2
23.04.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 28. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 1
01.04.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 26. HaftaKardemir KarabüksporFenerbahçe0 - 1
10.03.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 24. HaftaAlanyasporFenerbahçe2 - 3
02.03.2017 20:30Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek FinalKayserisporFenerbahçe0 - 3
26.02.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 22. HaftaGaziantepsporFenerbahçe1 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com