OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 17105222814352,06
2Trabzonspor A.Ş. 17854322210291,71
3Galatasaray A.Ş. 17854312110291,71
4Malatyaspor 17854261610291,71
5Kasımpaşa A.Ş. 1792637289291,71
6Antalyaspor 178361922-3271,59
7Beşiktaş A.Ş. 1775528235261,53
8Atiker Konyaspor 1767423203251,47
9Sivasspor 1766524231241,41
10Göztepe 177191819-1221,29
11Bursaspor 1749417170211,24
12MKE Ankaragücü 176291726-9201,18
13Kayserispor 175481525-10191,12
14Alanyaspor 175391322-9181,06
15Akhisarspor 174581926-7171,00
16Erzurumspor 173771622-6160,94
17Fenerbahçe 173771624-8160,94
18Çaykur Rizespor 171971928-9120,71
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
14.04.2019 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 1
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1
15.03.2019 20:30Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeSivasspor2 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
02.03.2019 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor3 - 2
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com