Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 171160361125392,29
2Beşiktaş A.Ş. 171151301317382,24
3Galatasaray A.Ş. 171133311615362,12
4Fenerbahçe 17953361422321,88
5Bursaspor 1783621192271,59
6Osmanlıspor 1768321183261,53
7Antalyaspor 177461920-1251,47
8Atiker Konyaspor 1766520173241,41
9Kasımpaşa A.Ş. 176382125-4211,24
10Kardemir Karabükspor 176382025-5211,24
11Trabzonspor A.Ş. 176381421-7211,24
12Akhisar Belediye 175571118-7201,18
13Gençlerbirliği 164751415-1191,19
14Alanyaspor 175392434-10181,06
15Çaykur Rizespor 174491829-11160,94
16Kayserispor 1733111431-17120,71
17Adanaspor 162591524-9110,69
18Gaziantepspor 1732121530-15110,65
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


22.02.2017 20:00UEFA Avrupa Ligi Son 32 TuruFenerbahçeKrasnodar1 - 1
19.02.2017 15:00Spor Toto Süper Lig 21. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.0 - 0
16.02.2017 19:00UEFA Avrupa Ligi Son 32 TuruKrasnodarFenerbahçe1 - 0
11.02.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 20. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1
05.02.2017 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe0 - 1
29.01.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 19. HaftaKayserisporFenerbahçe4 - 1
25.01.2017 18:00Ziraat Türkiye Kupası C GrubuFenerbahçeAmed Sportif Faaliyetler3 - 0
22.01.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir1 - 0








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com