OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 171133311813362,12
2Galatasaray A.Ş. 171124372215352,06
3Fenerbahçe 17962342014331,94
4Beşiktaş A.Ş. 17863291613301,76
5Kayserispor 1786325187301,76
6Göztepe 1793530264301,76
7Trabzonspor A.Ş. 1785433285291,71
8Sivasspor 178272327-4261,53
9Bursaspor 1774628199251,47
10Malatyaspor 176472124-3221,29
11Kasımpaşa A.Ş. 175482531-6191,12
12T.M. Akhisarspor 175482230-8191,12
13Alanyaspor 175392833-5181,06
14Osmanlıspor 1752102634-8171,00
15Antalyaspor 174581931-12171,00
16Atiker Konyaspor 1743101623-7150,88
17Gençlerbirliği 173592032-12140,82
18Kardemir Karabükspor 1723121429-1590,53
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


14.04.2018 19:00Süper Lig 29. HaftaSivassporFenerbahçe1 - 2
08.04.2018 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeOsmanlıspor2 - 0
02.04.2018 20:00Süper Lig 27. HaftaKayserisporFenerbahçe0 - 5
17.03.2018 19:00Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.0 - 0
11.03.2018 16:00Süper Lig 25. HaftaMalatyasporFenerbahçe0 - 2
04.03.2018 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeT.M. Akhisarspor2 - 3
25.02.2018 19:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 1
17.02.2018 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAlanyaspor3 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com