OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 171133311813362,12
2Galatasaray A.Ş. 171124372215352,06
3Fenerbahçe 17962342014331,94
4Beşiktaş A.Ş. 17863291613301,76
5Kayserispor 1786325187301,76
6Göztepe 1793530264301,76
7Trabzonspor A.Ş. 1785433285291,71
8Sivasspor 178272327-4261,53
9Bursaspor 1774628199251,47
10Malatyaspor 176472124-3221,29
11Kasımpaşa A.Ş. 175482531-6191,12
12T.M. Akhisarspor 175482230-8191,12
13Alanyaspor 175392833-5181,06
14Osmanlıspor 1752102634-8171,00
15Antalyaspor 174581931-12171,00
16Atiker Konyaspor 1743101623-7150,88
17Gençlerbirliği 173592032-12140,82
18Kardemir Karabükspor 1723121429-1590,53
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


20.01.2018 19:00Spor Toto Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
23.12.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 17. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe1 - 1
18.12.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeKardemir Karabükspor2 - 0
08.12.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 15. HaftaBursasporFenerbahçe0 - 1
03.12.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.4 - 2
26.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 13. HaftaAntalyasporFenerbahçe0 - 1
19.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeSivasspor4 - 1
04.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 11. HaftaOsmanlısporFenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com