OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 972020614232,56
2Göztepe 952220155171,89
3T.M. Akhisarspor 952217134171,89
4Kayserispor 952214104171,89
5Medipol Başakşehir 851213112162,00
6Fenerbahçe 943217125151,67
7Beşiktaş A.Ş. 84221394141,75
8Bursaspor 941416133131,44
9Sivasspor 941414140131,44
10Alanyaspor 93241920-1111,22
11Malatyaspor 93241517-2111,22
12Antalyaspor 92341115-491,00
13Trabzonspor A.Ş. 92341722-591,00
14Kasımpaşa A.Ş. 92251318-580,89
15Kardemir Karabükspor 92251116-580,89
16Gençlerbirliği 92251220-880,89
17Atiker Konyaspor 9216913-470,78
18Osmanlıspor 92161320-770,78
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


22.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 9. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
15.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 1
29.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 7. HaftaT.M. AkhisarsporFenerbahçe1 - 0
23.09.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.2 - 1
17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
27.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 3. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com