OMGBMAGYGAVPUANOP
1Demir Grup Sivasspor 171142351619372,18
2Medipol Başakşehir 17962321715331,94
3Trabzonspor A.Ş. 17953351916321,88
4Fenerbahçe 17944342113311,82
5Beşiktaş A.Ş. 1793527225301,76
6Aytemiz Alanyaspor 17854311615291,71
7Galatasaray A.Ş. 1776423158271,59
8Malatyaspor 17665322210241,41
9Gazişehir Gaziantep 176652628-2241,41
10Göztepe 176561920-1231,35
11Yukatel Denizlispor 176471923-4221,29
12Çaykur Rizespor 176291727-10201,18
13Gençlerbirliği 174672832-4181,06
14Kasımpaşa A.Ş. 1743102634-8150,88
15Konyaspor 173681524-9150,88
16Fraport-TAV Antalyaspor 173591533-18140,82
17MKE Ankaragücü 172691534-19120,71
18Hes Kablo Kayserispor 1724111642-26100,59
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


14.03.2020 20:00Süper Lig 26. HaftaKonyasporFenerbahçe1 - 0
07.03.2020 20:00Süper Lig 25. HaftaFenerbahçeYukatel Denizlispor2 - 2
29.02.2020 20:00Süper Lig 24. HaftaFraport-TAV AntalyasporFenerbahçe2 - 2
23.02.2020 19:00Süper Lig 23. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 3
15.02.2020 20:00Süper Lig 22. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe2 - 1
08.02.2020 20:00Süper Lig 21. HaftaFenerbahçeAytemiz Alanyaspor1 - 1
01.02.2020 19:00Süper Lig 20. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe2 - 1
25.01.2020 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com