OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 161114371918342,13
2Fenerbahçe 161024322111322,00
3Gaziantep FK 16871301713311,94
4Galatasaray A.Ş. 16934281414301,88
5Aytemiz Alanyaspor 17935281414301,76
6Hatayspor 1683523203271,69
7Trabzonspor A.Ş. 177551920-1261,53
8Konyaspor 1664623194221,38
9Fatih Karagümrük 1656525223211,31
10Yeni Malatyaspor 165652122-1211,31
11Fraport-TAV Antalyaspor 175661825-7211,24
12Çaykur Rizespor 165562129-8201,25
13Göztepe 1647521192191,19
14Demir Grup Sivasspor 164751720-3191,19
15Medipol Başakşehir 165472227-5191,19
16Gençlerbirliği 165471825-7191,19
17Kasımpaşa A.Ş. 165471826-8191,19
18MKE Ankaragücü 164391925-6150,94
19Yukatel Denizlispor 163491627-11130,81
20Hes Kablo Kayserispor 163491021-11130,81
21B.B. Erzurumspor 1734101630-14130,76
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


12.04.2021 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeGaziantep FK3 - 1
08.04.2021 19:00Süper Lig 33. HaftaYeni MalatyasporFenerbahçe1 - 1
05.04.2021 19:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeYukatel Denizlispor1 - 0
21.03.2021 19:00Süper Lig 31. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
14.03.2021 19:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği1 - 2
08.03.2021 19:00Süper Lig 29. HaftaKonyasporFenerbahçe0 - 3
04.03.2021 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeFraport-TAV Antalyaspor1 - 1
28.02.2021 19:00Süper Lig 27. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe0 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2021 Antu.com