OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 17105222814352,06
2Trabzonspor A.Ş. 17854322210291,71
3Galatasaray A.Ş. 17854312110291,71
4Malatyaspor 17854261610291,71
5Kasımpaşa A.Ş. 1792637289291,71
6Antalyaspor 178361922-3271,59
7Beşiktaş A.Ş. 1775528235261,53
8Atiker Konyaspor 1767423203251,47
9Sivasspor 1766524231241,41
10Göztepe 177191819-1221,29
11Bursaspor 1749417170211,24
12MKE Ankaragücü 176291726-9201,18
13Kayserispor 175481525-10191,12
14Alanyaspor 175391322-9181,06
15Akhisarspor 174581926-7171,00
16Erzurumspor 173771622-6160,94
17Fenerbahçe 173771624-8160,94
18Çaykur Rizespor 171971928-9120,71
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0
01.02.2019 20:30Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 0
28.01.2019 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 2
24.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurFenerbahçeÜmraniyespor0 - 1
21.01.2019 20:00Süper Lig 18. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1
17.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurÜmraniyesporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com