OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 161114371918342,13
2Fenerbahçe 161024322111322,00
3Gazişehir Gaziantep 16871301713311,94
4Galatasaray A.Ş. 16934281414301,88
5Aytemiz Alanyaspor 17935281414301,76
6Hatayspor 1683523203271,69
7Trabzonspor A.Ş. 177551920-1261,53
8Konyaspor 1664623194221,38
9Fatih Karagümrük 1656525223211,31
10Yeni Malatyaspor 165652122-1211,31
11Fraport-TAV Antalyaspor 175661825-7211,24
12Çaykur Rizespor 165562129-8201,25
13Göztepe 1647521192191,19
14Demir Grup Sivasspor 164751720-3191,19
15Medipol Başakşehir 165472227-5191,19
16Gençlerbirliği 165471825-7191,19
17Kasımpaşa A.Ş. 165471826-8191,19
18MKE Ankaragücü 164391925-6150,94
19Yukatel Denizlispor 163491627-11130,81
20Hes Kablo Kayserispor 163491021-11130,81
21B.B. Erzurumspor 1734101630-14130,76
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.01.2021 19:00Süper Lig 20. HaftaDemir Grup SivassporFenerbahçe1 - 1
18.01.2021 19:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMKE Ankaragücü3 - 0
11.01.2021 16:00Süper Lig 18. HaftaB.B. ErzurumsporFenerbahçe0 - 3
07.01.2021 19:00Süper Lig 17. HaftaFenerbahçeAytemiz Alanyaspor2 - 1
04.01.2021 19:00Süper Lig 16. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe0 - 3
23.12.2020 19:00Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir4 - 1
19.12.2020 19:00Süper Lig 13. HaftaGazişehir GaziantepFenerbahçe3 - 1
12.12.2020 19:00Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeYeni Malatyaspor0 - 3




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2021 Antu.com