Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 171160361125392,29
2Beşiktaş A.Ş. 171151301317382,24
3Galatasaray A.Ş. 171133311615362,12
4Fenerbahçe 17953361422321,88
5Bursaspor 1783621192271,59
6Osmanlıspor 1768321183261,53
7Antalyaspor 177461920-1251,47
8Atiker Konyaspor 1766520173241,41
9Gençlerbirliği 1757516151221,29
10Kasımpaşa A.Ş. 176382125-4211,24
11Kardemir Karabükspor 176382025-5211,24
12Trabzonspor A.Ş. 176381421-7211,24
13Akhisar Belediye 175571118-7201,18
14Alanyaspor 175392434-10181,06
15Çaykur Rizespor 174491829-11160,94
16Kayserispor 1733111431-17120,71
17Adanaspor 1725101526-11110,65
18Gaziantepspor 1732121530-15110,65
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


03.06.2017 17:00Spor Toto Süper Lig 34. HaftaAdanasporFenerbahçe1 - 3
27.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 33. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
22.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 32. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
17.05.2017 20:45Ziraat Türkiye Kupası Yarı FinalFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 2
13.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 31. HaftaFenerbahçeAntalyaspor0 - 1
07.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 30. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
30.04.2017 16:00Spor Toto Süper Lig 29. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor2 - 1
26.04.2017 20:45Ziraat Türkiye Kupası Yarı FinalMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 2








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com