OMGBMAGYGAVPUANOP
1Antalyaspor 530258-391,80
2Atiker Konyaspor 522197281,60
3MKE Ankaragücü 420243161,50
4Beşiktaş A.Ş. 513177061,20
5Kasımpaşa A.Ş. 4202910-161,50
6Galatasaray A.Ş. 420258-361,50
7Malatyaspor 512255051,00
8Medipol Başakşehir 412122051,25
9Trabzonspor A.Ş. 411256-141,00
10Kayserispor 511337-440,80
11Fenerbahçe 511315-440,80
12Bursaspor 503247-330,60
13Göztepe 410336-330,75
14Alanyaspor 410329-730,75
15Erzurumspor 402246-220,50
16Çaykur Rizespor 402246-220,50
17Sivasspor 4022710-320,50
18Akhisarspor 5005313-1000,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


20.10.2018 19:00Süper Lig 9. HaftaSivassporFenerbahçe0 - 0
07.10.2018 18:00Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir0 - 0
04.10.2018 19:55UEFA Avrupa Ligi D GrubuFenerbahçeSpartak Trnava2 - 0
30.09.2018 19:00Süper Lig 7. HaftaÇaykur RizesporFenerbahçe3 - 0
24.09.2018 20:00Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.1 - 1
20.09.2018 22:00UEFA Avrupa Ligi D GrubuDinamo ZagrebFenerbahçe4 - 1
16.09.2018 20:00Süper Lig 5. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe0 - 1
01.09.2018 19:15Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeKayserispor2 - 3




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com