OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 1052315114171,70
2Fenerbahçe 94411275161,78
3Göztepe 1051415141161,60
4Beşiktaş A.Ş. 1043314122151,50
5Kayserispor 842213112141,75
6Trabzonspor A.Ş. 1026216142121,20
7Malatyaspor 9324911-2111,22
8Alanyaspor 103161922-3101,00
9Galatasaray A.Ş. 83141115-4101,25
10Sivasspor 83141017-7101,25
11Bursaspor 82241111081,00
12Kasımpaşa A.Ş. 8215914-570,88
13T.M. Akhisarspor 101361420-660,60
14Gençlerbirliği 101361225-1360,60
15Kardemir Karabükspor 9027718-1120,22
16Antalyaspor 8026420-1620,25
17Atiker Konyaspor 8017614-810,13
18Osmanlıspor 8017822-1410,13
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


20.01.2018 19:00Spor Toto Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
23.12.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 17. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe1 - 1
18.12.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeKardemir Karabükspor2 - 0
08.12.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 15. HaftaBursasporFenerbahçe0 - 1
03.12.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.4 - 2
26.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 13. HaftaAntalyasporFenerbahçe0 - 1
19.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeSivasspor4 - 1
04.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 11. HaftaOsmanlısporFenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com