OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 1283117611272,25
2Beşiktaş A.Ş. 1254323176191,58
3Galatasaray A.Ş. 1152415141171,55
4Atiker Konyaspor 1237212120161,33
5Antalyaspor 115151015-5161,45
6Malatyaspor 113441314-1131,18
7Çaykur Rizespor 123451319-6131,08
8Kasımpaşa A.Ş. 103251622-6111,10
9Sivasspor 113261724-7111,00
10MKE Ankaragücü 11326818-10111,00
11Trabzonspor A.Ş. 102441218-6101,00
12Kayserispor 11245917-8100,91
13Alanyaspor 11317919-10100,91
14Bursaspor 101631013-390,90
15Erzurumspor 100731013-370,70
16Fenerbahçe 11146514-970,64
17Göztepe 1220101019-960,50
18Akhisarspor 10118821-1340,40
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0
01.02.2019 20:30Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 0
28.01.2019 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 2
24.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurFenerbahçeÜmraniyespor0 - 1
21.01.2019 20:00Süper Lig 18. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1
17.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurÜmraniyesporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com