Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 14842221210282,00
2Fenerbahçe 14833261412271,93
3Trabzonspor A.Ş. 1582515141261,73
4Medipol Başakşehir 1474322139251,79
5Osmanlıspor 1465322148231,64
6Galatasaray A.Ş. 146441820-2221,57
7Atiker Konyaspor 145451820-2191,36
8Antalyaspor 145361822-4181,29
9Kayserispor 153481931-12130,87
10Alanyaspor 133371624-8120,92
11Kasımpaşa A.Ş. 143381119-8120,86
12Gaziantepspor 143381424-10120,86
13Çaykur Rizespor 143291523-8110,79
14Bursaspor 143291227-15110,79
15Akhisar Belediye 14248824-16100,71
16Gençlerbirliği 12138822-1460,50
17Adanaspor 1413101027-1760,43
18Kardemir Karabükspor 131210927-1850,38
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


26.04.2017 20:45Ziraat Türkiye Kupası Yarı FinalMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 2
23.04.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 28. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 1
09.04.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 27. HaftaFenerbahçeAkhisar Belediye3 - 1
05.04.2017 20:30Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek FinalFenerbahçeKayserispor3 - 0
01.04.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 26. HaftaKardemir KarabüksporFenerbahçe0 - 1
17.03.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 25. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor2 - 3
10.03.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 24. HaftaAlanyasporFenerbahçe2 - 3
05.03.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 23. HaftaFenerbahçeOsmanlıspor1 - 0








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com