OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 1072122913232,30
2Beşiktaş A.Ş. 1061322184191,90
3Galatasaray A.Ş. 1060417116181,80
4Trabzonspor A.Ş. 104511082171,70
5Demir Grup Sivasspor 935112111141,56
6Hatayspor 104241215-3141,40
7Gazişehir Gaziantep 1034314140131,30
8B.B. Erzurumspor 104061120-9121,20
9Aytemiz Alanyaspor 103251112-1111,10
10Göztepe 102441013-3101,00
11Fatih Karagümrük 102441317-4101,00
12Medipol Başakşehir 103161019-9101,00
13Yeni Malatyaspor 102351116-590,90
14Fraport-TAV Antalyaspor 10163813-590,90
15Yukatel Denizlispor 102351425-1190,90
16Konyaspor 102261014-480,80
17Hes Kablo Kayserispor 9225712-580,89
18Kasımpaşa A.Ş. 102261017-780,80
19Çaykur Rizespor 10145920-1170,70
20Gençlerbirliği 10217622-1670,70
21MKE Ankaragücü 9126717-1050,56
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.01.2021 19:00Süper Lig 20. HaftaDemir Grup SivassporFenerbahçe1 - 1
18.01.2021 19:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMKE Ankaragücü3 - 0
11.01.2021 16:00Süper Lig 18. HaftaB.B. ErzurumsporFenerbahçe0 - 3
07.01.2021 19:00Süper Lig 17. HaftaFenerbahçeAytemiz Alanyaspor2 - 1
04.01.2021 19:00Süper Lig 16. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe0 - 3
23.12.2020 19:00Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir4 - 1
19.12.2020 19:00Süper Lig 13. HaftaGazişehir GaziantepFenerbahçe3 - 1
12.12.2020 19:00Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeYeni Malatyaspor0 - 3




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2021 Antu.com