Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 853014311182,25
2Galatasaray A.Ş. 95311394182,00
3Fenerbahçe 851218612162,00
4Beşiktaş A.Ş. 84311064151,88
5Osmanlıspor 8341972131,63
6Atiker Konyaspor 933312102121,33
7Bursaspor 83141012-2101,25
8Antalyaspor 93151215-3101,11
9Akhisar Belediye 924358-3101,11
10Trabzonspor A.Ş. 9315512-7101,11
11Çaykur Rizespor 92251117-680,89
12Kasımpaşa A.Ş. 8206612-660,75
13Gençlerbirliği 8134612-660,75
14Alanyaspor 8125817-950,63
15Kayserispor 9126922-1350,56
16Kardemir Karabükspor 8116618-1240,50
17Adanaspor 8035613-730,38
18Gaziantepspor 8026514-920,25
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


15.01.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 17. HaftaFenerbahçeAdanaspor2 - 2
29.12.2016 20:30Ziraat Türkiye Kupası C GrubuFenerbahçeMenemen Belediyespor6 - 0
26.12.2016 20:00Spor Toto Süper Lig 16. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe0 - 3
22.12.2016 20:30Ziraat Türkiye Kupası C GrubuMenemen BelediyesporFenerbahçe0 - 1
19.12.2016 20:00Spor Toto Süper Lig 15. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği3 - 0
15.12.2016 14:15Ziraat Türkiye Kupası C GrubuAmed Sportif FaaliyetlerFenerbahçe1 - 1
12.12.2016 20:00Spor Toto Süper Lig 14. HaftaAntalyasporFenerbahçe1 - 0
08.12.2016 20:00UEFA Arupa Ligi A Grubu 6. HaftaFeyenoordFenerbahçe0 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com