OMGBMAGYGAVPUANOP
1Yeni Malatyaspor 6222108281,33
2Galatasaray A.Ş. 622266081,33
3Yukatel Denizlispor 622267-181,33
4Alanyaspor 622267-181,33
5Medipol Başakşehir 522156-181,60
6Kasımpaşa A.Ş. 6213910-171,17
7Fenerbahçe 521256-171,40
8Konyaspor 6213710-371,17
9Antalyaspor 621358-371,17
10Gazişehir Gaziantep 5212612-671,40
11Trabzonspor A.Ş. 513177061,20
12Gençlerbirliği 5122119251,00
13Demir Grup Sivasspor 512277051,00
14Göztepe 512236-351,00
15MKE Ankaragücü 611449-540,67
16Beşiktaş A.Ş. 5113511-640,80
17Çaykur Rizespor 5113413-940,80
18İstikbal Mob. Kayserispor 6024515-1020,33
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


08.11.2019 20:30Süper Lig 11. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.3 - 2
03.11.2019 19:00Süper Lig 10. Haftaİstikbal Mob. KayserisporFenerbahçe1 - 0
26.10.2019 20:00Süper Lig 9. HaftaFenerbahçeKonyaspor5 - 1
20.10.2019 19:00Süper Lig 8. HaftaYukatel DenizlisporFenerbahçe1 - 2
04.10.2019 20:30Süper Lig 7. HaftaFenerbahçeAntalyaspor0 - 1
28.09.2019 20:00Süper Lig 6. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
21.09.2019 20:00Süper Lig 5. HaftaFenerbahçeMKE Ankaragücü2 - 1
16.09.2019 20:00Süper Lig 4. HaftaAlanyasporFenerbahçe3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com