OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 1594221912312,07
2Beşiktaş A.Ş. 14653322111231,64
3Galatasaray A.Ş. 1464420182221,57
4Antalyaspor 157171526-11221,47
5Trabzonspor A.Ş. 145541921-2201,43
6Atiker Konyaspor 153841417-3171,13
7Çaykur Rizespor 154561823-5171,13
8MKE Ankaragücü 145271523-8171,21
9Kasımpaşa A.Ş. 144371928-9151,07
10Malatyaspor 153481424-10130,87
11Kayserispor 153481124-13130,87
12Sivasspor 143382130-9120,86
13Bursaspor 141851118-7110,79
14Alanyaspor 143291126-15110,79
15Erzurumspor 141761419-5100,71
16Fenerbahçe 151681021-1190,60
17Göztepe 1521121122-1170,47
18Akhisarspor 1321101024-1470,54
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
14.04.2019 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 1
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1
15.03.2019 20:30Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeSivasspor2 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
02.03.2019 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor3 - 2
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com