OMGBMAGYGAVPUANOP
1Alanyaspor 631216115101,67
2Galatasaray A.Ş. 5311954102,00
3Beşiktaş A.Ş. 63121082101,67
4Medipol Başakşehir 6312981101,67
5Fenerbahçe 623196391,50
6Göztepe 530297291,80
7Sivasspor 530288091,80
8Malatyaspor 5203810-261,20
9T.M. Akhisarspor 6123910-150,83
10Bursaspor 6123810-250,83
11Kayserispor 512279-251,00
12Trabzonspor A.Ş. 6042810-240,67
13Kasımpaşa A.Ş. 5104510-530,60
14Kardemir Karabükspor 6024612-620,33
15Atiker Konyaspor 6015511-610,17
16Osmanlıspor 5014412-810,20
17Antalyaspor 5014212-1010,20
18Gençlerbirliği 6015821-1310,17
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


04.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 11. HaftaOsmanlısporFenerbahçe1 - 1
30.10.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 10. HaftaFenerbahçeKayserispor3 - 3
22.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 9. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
15.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 1
29.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 7. HaftaT.M. AkhisarsporFenerbahçe1 - 0
23.09.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.2 - 1
17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com