OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 321084472,33
2Galatasaray A.Ş. 321063372,33
3Alanyaspor 320186262,00
4Göztepe 320153262,00
5Beşiktaş A.Ş. 311144041,33
6Kayserispor 311145-141,33
7Bursaspor 310255031,00
8Malatyaspor 310267-131,00
9Kasımpaşa A.Ş. 310245-131,00
10Medipol Başakşehir 310246-231,00
11Sivasspor 310246-231,00
12Trabzonspor A.Ş. 302167-120,67
13Kardemir Karabükspor 302134-120,67
14Osmanlıspor 201135-210,50
15Antalyaspor 301215-410,33
16Akhisar Belediye 301227-510,33
17Atiker Konyaspor 300326-400,00
18Gençlerbirliği 300339-600,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


23.09.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.2 - 1
17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
27.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 3. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2
20.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.2 - 2
17.08.2017 20:00UEFA Avrupa Ligi Play-OffVardarFenerbahçe2 - 0
12.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 1. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 2








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com