OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 161141321319372,31
2Beşiktaş A.Ş. 161024342410322,00
3Trabzonspor A.Ş. 1788117107321,88
4Galatasaray A.Ş. 16100625178301,88
5Demir Grup Sivasspor 1667328244251,56
6Hatayspor 1673625214241,50
7Göztepe 174671724-7181,06
8Fraport-TAV Antalyaspor 173951220-8181,06
9Fatih Karagümrük 173861924-5171,00
10B.B. Erzurumspor 165291629-13171,06
11Konyaspor 164481823-5161,00
12Aytemiz Alanyaspor 164481520-5161,00
13Hes Kablo Kayserispor 164481323-10161,00
14Gaziantep FK 163671824-6150,94
15Medipol Başakşehir 164391226-14150,94
16Gençlerbirliği 1642101229-17140,88
17Yeni Malatyaspor 162771826-8130,81
18Kasımpaşa A.Ş. 162591525-10110,69
19Çaykur Rizespor 162591631-15110,69
20MKE Ankaragücü 1624101431-17100,63
21Yukatel Denizlispor 1623111637-2190,56
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


12.04.2021 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeGaziantep FK3 - 1
08.04.2021 19:00Süper Lig 33. HaftaYeni MalatyasporFenerbahçe1 - 1
05.04.2021 19:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeYukatel Denizlispor1 - 0
21.03.2021 19:00Süper Lig 31. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
14.03.2021 19:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği1 - 2
08.03.2021 19:00Süper Lig 29. HaftaKonyasporFenerbahçe0 - 3
04.03.2021 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeFraport-TAV Antalyaspor1 - 1
28.02.2021 19:00Süper Lig 27. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe0 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2021 Antu.com