Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 171043321715342,00
2Beşiktaş A.Ş. 171043291514342,00
3Medipol Başakşehir 17953241311321,88
4Galatasaray A.Ş. 1794428235311,82
5Trabzonspor A.Ş. 1784517161281,65
6Antalyaspor 1783627243271,59
7Osmanlıspor 1765622211231,35
8Atiker Konyaspor 175572024-4201,18
9Akhisar Belediye 175481724-7191,12
10Kayserispor 174582435-11171,00
11Gençlerbirliği 174491425-11160,94
12Kasımpaşa A.Ş. 1743101525-10150,88
13Alanyaspor 1743101933-14150,88
14Çaykur Rizespor 1742112030-10140,82
15Bursaspor 1742111536-21140,82
16Gaziantepspor 1733111536-21120,71
17Adanaspor 1724111330-17100,59
18Kardemir Karabükspor 1723121436-2290,53
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


03.06.2017 17:00Spor Toto Süper Lig 34. HaftaAdanasporFenerbahçe1 - 3
27.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 33. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
22.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 32. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
17.05.2017 20:45Ziraat Türkiye Kupası Yarı FinalFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 2
13.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 31. HaftaFenerbahçeAntalyaspor0 - 1
07.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 30. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
30.04.2017 16:00Spor Toto Süper Lig 29. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor2 - 1
26.04.2017 20:45Ziraat Türkiye Kupası Yarı FinalMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 2








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com