OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 15852251213291,93
2Medipol Başakşehir 1573520191241,60
3Beşiktaş A.Ş. 1565422166231,53
4Trabzonspor A.Ş. 1548325214201,33
5Galatasaray A.Ş. 1562726233201,33
6Göztepe 165471826-8191,19
7Kayserispor 155371724-7181,20
8Sivasspor 155281727-10171,13
9Kasımpaşa A.Ş. 154381824-6151,00
10Malatyaspor 154381322-9151,00
11Alanyaspor 154292128-7140,93
12T.M. Akhisarspor 153482228-6130,87
13Bursaspor 1532101827-9110,73
14Antalyaspor 152491233-21100,67
15Osmanlıspor 1523102133-1290,60
16Gençlerbirliği 151591836-1880,53
17Atiker Konyaspor 1413101022-1260,43
18Kardemir Karabükspor 1502131037-2720,13
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


23.04.2018 20:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeAntalyaspor4 - 1
14.04.2018 19:00Süper Lig 29. HaftaSivassporFenerbahçe1 - 2
08.04.2018 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeOsmanlıspor2 - 0
02.04.2018 20:00Süper Lig 27. HaftaKayserisporFenerbahçe0 - 5
17.03.2018 19:00Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.0 - 0
11.03.2018 16:00Süper Lig 25. HaftaMalatyasporFenerbahçe0 - 2
04.03.2018 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeT.M. Akhisarspor2 - 3
25.02.2018 19:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com