Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 137421899251,92
2Medipol Başakşehir 1273218810242,00
3Galatasaray A.Ş. 1364318162221,69
4Fenerbahçe 12633241410211,75
5Trabzonspor A.Ş. 136251114-3201,54
6Atiker Konyaspor 135351719-2181,38
7Osmanlıspor 1245317134171,42
8Antalyaspor 135261721-4171,31
9Kayserispor 133461727-10131,00
10Kasımpaşa A.Ş. 123271016-6110,92
11Bursaspor 123271120-9110,92
12Akhisar Belediye 13247721-14100,77
13Alanyaspor 122371322-990,75
14Çaykur Rizespor 132291222-1080,62
15Gençlerbirliği 11137819-1160,55
16Adanaspor 12138820-1260,50
17Gaziantepspor 121381023-1360,50
18Kardemir Karabükspor 12129924-1550,42
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.03.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 25. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor2 - 3
10.03.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 24. HaftaAlanyasporFenerbahçe2 - 3
05.03.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 23. HaftaFenerbahçeOsmanlıspor1 - 0
02.03.2017 20:30Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek FinalKayserisporFenerbahçe0 - 3
26.02.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 22. HaftaGaziantepsporFenerbahçe1 - 1
22.02.2017 20:00UEFA Avrupa Ligi Son 32 TuruFenerbahçeKrasnodar1 - 1
19.02.2017 15:00Spor Toto Süper Lig 21. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.0 - 0
16.02.2017 19:00UEFA Avrupa Ligi Son 32 TuruKrasnodarFenerbahçe1 - 0








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com