OMGBMAGYGAVPUANOP
1Trabzonspor A.Ş. 15861301614302,00
2Medipol Başakşehir 1585222148291,93
3Demir Grup Sivasspor 1665527234231,44
4Fraport-TAV Antalyaspor 165651823-5211,31
5Aytemiz Alanyaspor 1655622202201,25
6Galatasaray A.Ş. 1655621201201,25
7Beşiktaş A.Ş. 156272125-4201,33
8Göztepe 165381720-3181,13
9Yukatel Denizlispor 164661722-5181,13
10Kasımpaşa A.Ş. 165382131-10181,13
11Fenerbahçe 164571722-5171,06
12Gazişehir Gaziantep 154561728-11171,13
13Malatyaspor 164482226-4161,00
14Gençlerbirliği 164392131-10150,94
15Konyaspor 163581627-11140,88
16MKE Ankaragücü 162771526-11130,81
17Çaykur Rizespor 1522111132-2180,53
18Hes Kablo Kayserispor 1622121747-3080,50
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


11.07.2020 21:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeDemir Grup Sivasspor1 - 2
07.07.2020 18:30Süper Lig 31. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 1
04.07.2020 21:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
27.06.2020 18:30Süper Lig 29. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 2
21.06.2020 18:30Süper Lig 28. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe2 - 0
12.06.2020 21:00Süper Lig 27. HaftaFenerbahçeHes Kablo Kayserispor2 - 1
14.03.2020 20:00Süper Lig 26. HaftaKonyasporFenerbahçe1 - 0
07.03.2020 20:00Süper Lig 25. HaftaFenerbahçeYukatel Denizlispor2 - 2




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com