Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

 
OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 116321798211,91
2Galatasaray A.Ş. 1154215123191,73
3Medipol Başakşehir 105321486181,80
4Fenerbahçe 1052320119171,70
5Osmanlıspor 104511596171,70
6Trabzonspor A.Ş. 11515712-5161,45
7Antalyaspor 114251517-2141,27
8Atiker Konyaspor 113351317-4121,09
9Bursaspor 103161015-5101,00
10Akhisar Belediye 11245617-11100,91
11Kayserispor 112361123-1290,82
12Çaykur Rizespor 112271220-880,73
13Kasımpaşa A.Ş. 10217614-870,70
14Adanaspor 10136714-760,60
15Gençlerbirliği 9135615-960,67
16Alanyaspor 9126919-1050,56
17Kardemir Karabükspor 10118620-1440,40
18Gaziantepspor 10037518-1330,30
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


19.02.2017 15:00Spor Toto Süper Lig 21. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.0 - 0
16.02.2017 19:00UEFA Avrupa Ligi Son 32 TuruKrasnodarFenerbahçe1 - 0
11.02.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 20. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1
05.02.2017 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe0 - 1
29.01.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 19. HaftaKayserisporFenerbahçe4 - 1
25.01.2017 18:00Ziraat Türkiye Kupası C GrubuFenerbahçeAmed Sportif Faaliyetler3 - 0
22.01.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir1 - 0
18.01.2017 20:00Ziraat Türkiye Kupası C GrubuGençlerbirliğiFenerbahçe2 - 2








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com