OMGBMAGYGAVPUANOP
1Trabzonspor A.Ş. 12651221210231,92
2Medipol Başakşehir 1365218135231,77
3Galatasaray A.Ş. 1254319127191,58
4Demir Grup Sivasspor 1353523203181,38
5Göztepe 145361516-1181,29
6Yukatel Denizlispor 134541517-2171,31
7Beşiktaş A.Ş. 135261521-6171,31
8Aytemiz Alanyaspor 1244415132161,33
9Fenerbahçe 144461619-3161,14
10Fraport-TAV Antalyaspor 134451319-6161,23
11Konyaspor 133551419-5141,08
12Malatyaspor 143471923-4130,93
13Gazişehir Gaziantep 133461325-12131,00
14Kasımpaşa A.Ş. 133371527-12120,92
15Gençlerbirliği 133281828-10110,85
16MKE Ankaragücü 132471122-11100,77
17Çaykur Rizespor 122281026-1680,67
18Hes Kablo Kayserispor 1312101242-3050,38
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


14.03.2020 20:00Süper Lig 26. HaftaKonyasporFenerbahçe1 - 0
07.03.2020 20:00Süper Lig 25. HaftaFenerbahçeYukatel Denizlispor2 - 2
29.02.2020 20:00Süper Lig 24. HaftaFraport-TAV AntalyasporFenerbahçe2 - 2
23.02.2020 19:00Süper Lig 23. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 3
15.02.2020 20:00Süper Lig 22. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe2 - 1
08.02.2020 20:00Süper Lig 21. HaftaFenerbahçeAytemiz Alanyaspor1 - 1
01.02.2020 19:00Süper Lig 20. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe2 - 1
25.01.2020 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2020 Antu.com