Çok çalıştım meyvelerini topluyorum

Fenerbahçemiz'de yakaladığı müthiş çıkışla A Milli Takım'a seçilen İsmail Yüksek, ilk maçında golle buluştu. Lüksemburg mücadelesinin 81. dakikasında oyuna giren İsmail, 87. dakikada mükemmel bir şutla ağları havalandırdı.

23 yaşındaki futbolcumuz, "Benim için özel bir gün bugün. İlk milli maçımda ilk golümü attım. Pozisyonda golü hissettim. Zeki ağabeyin pas vereceğini anladım. Aklıma şut atmak geldi. Gol atacağımı anladım. Golden sonra daha da pozisyonlara girdik ama olmadı" açıklamasını yaptı.

Her zaman kendisine güvendiğini söyleyen Yüksek, "Hayallerim var, pes etmem. Geçen sezon istemediğim şeyler oldu. Bu sezon kendime söz verdim. En üst seviyelerde oynama hayali kurdum. Yazın bu sezona çok iyi hazırlandım mental ve fizik olarak. Şu an meyvelerini topluyorum. Mutluyum" dedi.

İsmail Yüksek, Lüksemburg maçı için de şöyle konuştu: "Sert bir mücadele geçti. İki takım da istedi bu maçı. Kazanmamız gerekiyordu, olmadı. Çok kaçırdık. Rakibimizi de tebrik etmek lazım, iyi mücadele ettiler. İyi hazırlanmıştık, olmadı. Faroe maçı var önümüzde, o maçı kazanıp ülkemizi mutlu etmek istiyoruz."
2g 4sa | Haber-Futbol